Studenckie warsztaty ozdób bożonarodzeniowych

Na Wydziale zapanowała świąteczna atmosfera. W sobotę 8 grudnia na ulicy Urbanistów 3 pojawiły się dwa ogromne, zielone i pachnące świerki.

Przyjechały do nas aż spod Rawy Mazowieckiej i są darem naszej studentki Sylwii. Jednak, aby iglaste drzewka zamieniły się w barwne, wigilijne choinki, potrzebowaliśmy kolorowych ozdób : bombek, pierniczków, łańcuchów. Wiadomo, że najpiękniejsze są te wykonane własnoręcznie. Dlatego Samorząd Studentów Wydziału Nauk Społecznych wpadł na pomysł, aby wykorzystać drzemiący w naszych studentach potencjał i zorganizował warsztaty ozdób bożonarodzeniowych. Wszyscy uczestnicy dekorowali słodkie ciasteczka i wykonywali z kolorowego papieru istne cuda. Z każdą minutą na gałązkach pojawiało się coraz więcej fantastycznych pierniczków, aniołków i gwiazdek. A ze stołów znikały przepyszne smakołyki, które przynieśli studenci.

W wigilijnym spotkaniu oprócz wykładowców i studentów udział wziął Pan Rektor, Pan Dziekan i Pani Kierownik Dziekanatu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie warsztatów oraz tym, którzy spędzili z nami ten niezwykły czas. Kolejne warsztaty odbędą się już 15 grudnia. Zapraszamy!

KONTAKT

Wydział Nauk Społecznych w Warszawie

 ul. Urbanistów 3
02-397 Warszawa

 22 822 96 23

  22 668 86 28

 warszawa@wspkorczak.eu