Specjalista ds. sprzedaży

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie

poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice (2 stanowiska)

Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów – indywidulanych i instytucjonalnych
  • obsługa istniejącej bazy kandydatów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
  • proponowanie klientom indywidualnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb
  • współtworzenie nowych strategii marketingowych oraz udoskonalanie usług

Wymagania:

  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe w zakresie usług i produktów edukacyjnych
  • doświadczenie w sprzedaży usług edukacyjnych
  • zdolności negocjacyjne
  • dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność i zaangażowanie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w młodym środowisku dynamicznie rozwijającej się uczelni
  • dobre warunki finansowe,
  • przyjazną atmosferę,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Dane osobowe kandydatów/kandydatek przetwarzane będą przez WSP im. J. Korczaka w Warszawie z siedzibą przy ul. Pandy 13 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji. Uczelnia zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Specjalista ds. sprzedaży”.

portier

Miejsce pracy: Warszawa

Wydział Nauk Społecznych

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • uczciwość,
  • rzetelność,
  • podstawowe umiejętności dotyczące drobnych napraw, konserwacji.

  • CV

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Portier”.

Kontakt: tel. 22 8229623 wew 340.

KONTAKT

Wydział Nauk Społecznych w Warszawie

 ul. Urbanistów 3
02-397 Warszawa

 22 822 96 23

  22 668 86 28

 warszawa@wspkorczak.eu